Preloader

KEŞFETME ZAMANI !

Her insanın içindeki iyi yaşamak isteği bulunur. Kaliteli zaman geçirmek isteyen insanlara yönelik mottomuz; KEŞFET ! Keşfetmek tabiki onların elinde, gelip keşfet ve sıradanlıktan uzaklaş ! Amacımız Kirman Otellerinde bunu yakalayabileceklerinin bilincini zihinlerde oluşturmaktır. Hayatımızda keşfetmemiz gereken bir çok duygu var. Kendini tanımak isteyen, farkındalığı yüksek insanlar bırakalım kendi cennetlerini keşfetsinler. Yaz tatilinde keşfe çıkabileceğimiz harika GEMİ KİRMAN OTELLERİ‘ olsun. Bunu peki nasıl bir görsel şemaya oturttuk.

Stratejik Sosyal Medya Kampanya Kurgusu

Kendi Cenettimizi Kirman ile KEŞFETMELİYİZ ! çünkü; KİRMAN tıpkı cennette olmak gibi. Markaya özel stratejik olarak kurgulanan Sosyal Medya kampanyamız tüm hızıyla devam ediyor. Kirman Hotels oluşturulan kampanya ile Sosyal Medya Hesaplarındaki tüm verimlilikleri günden güne artarak devam etmektedir. Marka bilinirliği güçlenerek diğer rakiplerinden farklılaşıyor. Özel tarihler, tüm pazarlamaya uygun günler hesaplanarak, paylaşımlarımız kurguya uygun plan doğrultusunda ilerlerken, marka dinamiklerini de güncel olarak vurgulamaktayız. Kirman Hotels'in eşsiz güzelliklerini keşfetmenizi tavsiye ederiz.

Sosyal Medya'da Tanınmak

Duyusal Pazarlama kurgusu ile birlikte otel içerisinde Sosyal Medyada etkileşimi arttırmak ve misafir ile bağlantı kurmak için kampanya içi trend kurgular oluşturuldu. Aylık oluşturulan raporlarda bu kurguların başarısını günden güne artarak görmekteyiz.