Preloader

Hotel Villas

Hotel Villas Logo

Hotel Villas otelcilik ve hizmet sektöründe yer alan değerli bir firmadır. Logo oluşturuması ve marka planlaması için lüx ferah ve rahat bir algılama oluşturmak temel amaçlarımızdan birkaçıydı. Sonuç olarak ortaya üst segment bir firma olan Hotel Villas markası çıktı. Bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz.

 

Kurumsal Kimlik

Çalışmalarda logotype ve markanın vurgulanması için yoğun olarak amblem üzerinde vurguyu uyguladık. Sonuç olarak ortaya şık, rahat ve lüx diğer rakiplerinden ayrılan bir firma imajı planladık.

 

 

Web Tasarım

Hotel Villas web sitesini yaparken hedef noktamız kullanıcı dostu bir arayüz seçimi uygulamak ve marka olarak öne çıkartmak oldu. Sitenin responsive olması ve arka planda Google Adwords çalışmasına uygun olarak hazırlandı. Markanın potansiyel müşterisine ulaşabilmesi için gerekli tüm uygulamalar hazırlanarak oluşturulan web sitesi dijital ve geleneksel tüm pazarlama yöntemlerinin uygulanması ile Hotel Villas reklam dünyasında ve bulunduğu pazarda öncü firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.