Preloader

Deniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Deniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya'da hizmet vermekte olan Deniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için oluşturduğumuz markalama çalışmalarını aşağıya kaydırarak inceleyebilirsiniz.

Logotype Tasarımı

Logotype çalışmasınında amacımız istenen isimin içeriği haricinde yapılan işin tanımlanmasıydı. Hazırlanan alternatifler sonrasında firmamız aşağıdaki tasarım üzerinde karar kılarak markasına yön vererek ilerlemeye başlamıştır.

 

Kurumsal Kimlik Çalışması

Diş Hekimliğinde kullanım alanı oldukça geniş olduğundan dolayı tüm kimliğin netleştiği bir rehbere ihtiyaç duymaktaydı. Markanın BTL dokümanlarının zaman içerisinde manipülasyona uğramaması için aşağıdaki gibi tüm müşterilerimize de sağladığımız rehberi oluşturduk. Bu şekilde kurumsal kimlik çalışması ve tüm promosyonel materyalleri bir standarda indirgenmiş olmaktadır.

BTL ve Promosyonel Tasarımlar

Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan promosyonel ve BTL tasarımlarımızı markanın stratejisine uygun olarak hazırladık. Kullanışlılık ve sadelik amaçlanarak tasarımlarımıza yön verdik.

 

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya'da kullanılması planlanan başlangıç materyallerini ve standardını belirledik. Kurulumu esnasında ihtiyaç olan tüm dökümanları ile teslim edildi.

 

Web Site

Deniz Diş Poliklini web sitesini yaparken hedef noktamız kullanıcı dostu bir arayüz seçimi uygulamak ve marka olarak öne çıkartmakt oldu. Sitenin responsive olması ve arka planda Google Adwords çalışmasına uygun olarak hazırlandı. Markanın potansiyel müşterisine ulaşabilmesi için gerekli tüm uygulamalar hazırlanarak oluşturulan web sitesi güncel olarak aşağıdaki adresten görebilirsiniz. Dijital ve geleneksel tüm pazarlama yöntemlerinin uygulanması ile Deniz Diş Polkliniği reklam dünyasında ve bulunduğu pazarda öncü firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. http://www.dentdeniz.com/