Preloader

Birlik Giyim

Logo

Birlik Giyim 1983 yılından beri yıllarca konfeksiyon ve giyim üzerine hizmet veren değerli bir firmadır. Logo oluşturuması (iğne, iplik algısı) ve marka planlaması için yaptıkları işin konfeksiyon atölyesinden çıkıp mağazasına kadar uzanan sürecini takip ederek tasarımlarımıza da bu çizgide yön verdik. Bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz.

Logo oluşturuması ve marka planlaması

Logo tasarımı ve kurumsal kimlik araştırması

Çalışmalarda logonun ve markanın vurgulanması için yoğun olarak amblem üzerinde vurguyu uyguladık. Sonuç olarak ortaya şık diğer rakiplerinden ayrıldığı daha köklü ve atölye geçmişi olan bir firma imajı planladık.

 

BTL Tasarımlar

Oluşturulan marka algısına güç verecek yönde promosyonel tasarımlarda oluşturduğumuz kurumsal kimlik ölçü olarak alındı. Ayrıca Online alışveriş imkanı vurgulandı. Tasarımlarda "Altın Tüy" imgesi üzerinde odaklanarak, firmanın lüx aynı zamanda rahat ve kaliteli ürün ürettiğini vurgulamak istedik.

E-Ticaret Sitesi

Birlik Giyim firması için oluşturduğumuz e-ticaret sitesinde de marka algısını güçlendirmek amacı ile şık, sade kullanılabilirliği yüksek düzeyde responsive bir arayüz kullanıldı. Müşterimiz e-ticaret sitesi üzerinden hem potansiyel müşterisine ulaşmaktadır. Hemde marka bilinirliğini arttırmaya devam etmektedir.