Preloader

Asist Group

Kurumsal Kimlik

Asist Antalya alışık olunmayan yeni ve yenilikçi bir hizmet sunmayı amaçlayan, İstanbul merkezli önemli bir istihdam şirketidir. Antalya'da ''En Eğitimli Çalışan'' vurgusunu yaratmada ve markasına yeni bir yol çizmekte ajansımızdan destek alarak ilerlemektedir. Yapmış ve halen yapmakta olduğumuz çalışmalar ile marka algısını üst segmentlere taşıyan Asist Antalya'nın bizlerle çalışmasından dolayı mutluluk duyarız.

 

Kurumsal Sunum

Öncelikle firmanın ihityacı olan sunum çalışması üzerinde yoğunlaştık. Asist Antalya yurt içinde ve yurt dışında, İnsan Kaynakları süreci, OSGB, Belgelendirme Danışmanlık ve Haşere ile Mücadele işlerinde aranan kalitede hizmet sunduklarını duyuracak sunum formuna gerek duyduğu için çalışmamızı bu alana yoğunlaştırdık.

Sosyal Medya Tasarımları ve Hesap Yönetimi

Asist Antalya için hazırladığımız sosyal medya planlaması ve stratejisi ile markanın bilinirliği günden güne artış göstermektedir. Önemli günlerde ve yapılan paylaşımlarda markanın kimlik ID'si odak noktası alınmaktadır. Ay sonu sunulan raporlarda müşteri memnuniyeti devam etmerktedir.